Ak chcete detoxikovať produktov rozkladu bielkovín

Ak chcete detoxikovať produktov rozkladu bielkovín každý deň, uistite sa, že piť veľa čistej vody, jej objem musí byť najmenej jeden a pol litrov. Množstvo bielkovín, nie je najlepší spôsob, ako ovplyvňuje činnosť zažívacieho traktu. Aby sa znížila pravdepodobnosť problémov s čriev a žalúdka, pomáhajú príjem ovsené otruby. Iba jeden a pol spoonfuls tento skvelý výrobok za deň, bude nie len zlepšiť peristalsis a zmierniť zápchu, ale tiež pomôcť znížiť hladinu cholesterolu. Otruby potrebujete jesť počas diéty. Môžu byť v pare, pridať jogurt alebo kefír, grind a pripraviť ich koláče.

Dobre, ako na dodržiavanie bielkovín stravy priniesol ešte lepšie výsledky počas prijať denne prechádzky alebo športovať.
Na Dukan diet etapách

Najvyššiu spotrebu bielkovín potravín je potrebné pre prvé dve etapy. Hlavné produkty pre Dukan diet v tomto čase:

morské plody – squid, ustrice, krevety, crawfish, mušle, atď.;
ryby – všetky druhy sú povolené, konzervované ryby a údené ryby;
hydina, okrem hus a kačica;
chudé mäso – teľacie, králičie mäso, hovädzie mäso, chudé šunky. Bravčové mäso nie je žiaduce, ale to je ešte možné, stačí si vybrať kusy mäsa bez tuku;
vnútornosti – jazyk, pečene, obličiek;
vajcia;
mliečne výrobky s nulovým obsahom tuku.

V druhej etape, v ponuke zahrnuté zeleninu, ale len tie, ktoré obsahujú minimum sacharidov. Tieto zahŕňajú:

paradajky, hlávkový šalát, reďkovka, cukety, paprika, pór, sorrel, cibuľa, okrúhlica, zelená fazuľa, špenát, čakanka, cukety, uhorky, všetky druhy kapusty, zeler, mrkva, mangold, repa, baklažán, špargľa, huby, to je tiež povolené použitie sóje.

Strava zostávajúcich etáp nie je tak prísne, to výrazne rozširuje, uvádza viac sacharidov potraviny a nápoje. Uveďme každej fáze podrobnejšie.
Fáze útoku

To je najťažšie, ale najúčinnejší krok. Keď je zmena metabolických procesov, aktivuje proces odbúravanie tuku a je najväčším chudnutie. Napriek vyššej účinnosti etapy útoku je príliš dlhý na to, aby sa zapojili do nich sa neodporúča, pretože to môže byť nebezpečné pre vaše zdravie. Jeho trvanie by malo závisieť od počtu kilogramov, ktoré chcete zbaviť celej stravy.

Ak počas diéty máte v úmysle zbaviť 5 alebo menej libier – útok fáza by mala trvať 2 dni;
6-10 kg, od 3 do 5 dní;
11-20 libier 6 až 7 dní
viac ako 20 libier – 7 až 10 dní.

Diéty Dukan počas prvej fázy, v závislosti od pôvodnej hmotnosti, dáva možnosť zbaviť sa 2 až 6 kíl. Hoci je dovolené jesť iba bielkovinové potraviny, zoznam ktorých bolo uvedené vyššie. etapa attakrom to s mierou povolená konzumácia bieleho čierne, bylinkové a zelené čaje, šípkovou čaj a káva. Na varenie a dressingov, môžete použiť soľ, želatína, droždie, sójová omáčka, ocot, citrónová šťava, horčica, bylinky, korenie a pol priemer žiarovky v deň, kôpor a petržlen. Aby to bolo jednoduchšie, aby sa správna strava, odporúčame vám, aby pozri príklad menu.