Najviac šetrné k organizmu sa považuje za striedanie dňa

Štvrtý deň

varené kuracie mäso, čaj, jogurt;
beef steak, opekané v panvici s non-stick povlak bez pridania tuku alebo oleja.
pečené ryby.

Piaty deň

vajcia, mlieko alebo čaj s mliekom;
rybacia polievka s bylinkami;
nakrájané kuracie rezne.

Nie, aby sa porušovali, to je nemožné, aby sa zabránilo pocity hladu, tak aby sa sami desiatu. Oni sa zmestí akékoľvek produkty, samozrejme, dovolené. Môžete napríklad pripraviť kotlety alebo rezne na sklade jogurt alebo tvaroh, okrem dobré občerstvenie bude dokonca aj obyčajný pohár mlieka alebo jogurtu.
Striedanie fázy

Na rozdiel od prvej, druhej fáze Dukan diet v strave zahŕňa zeleninu, ale len tie, ktoré neobsahujú veľa sacharidov a škrobu. Zoznam bolo uvedené vyššie. Ale, bohužiaľ, jesť zeleninu, kedykoľvek budete chcieť, je nemožné. Celý zmysel fáze striedanie je striedavo usporiadať iba bielkovinové dni a dni, počas ktorej fáze ceremonyseptember proteínov, v kombinácii s konzumáciou zeleniny. Striedanie môže byť rôzne, napríklad, dnes budete jesť iba bielkovinové potraviny, zajtra na bielkoviny rastlinné pozajtra opäť bielkovín, atď. Alebo na dvoch po sebe idúcich dní jesť bielkoviny, a potom dva dni za sebou doplnené zeleniny, a potom znova, dve bielkoviny dní, atď.

Najviac šetrné k organizmu sa považuje za striedavý cez deň, to je dôvod, prečo, najčastejšie sa odporúča dodržiavať. Ale pre ľudí s príliš veľkú váhu, že nemusí byť dosť. Preto by sa striedajú rôzne druhy potravín pomocou tri, štyri alebo päť dní.

V tomto období je vhodné zvýšiť príjem otruby dve lyžice. Základné obchod s potravinami zoznam pre Dukan diet, zložené z bielkovín a zeleniny v štádiu striedanie môže byť doplnené lyžička akýkoľvek rastlinný olej, citrónová kôra, Bazalka a iné prídavné látky, je dovolené “útok”.

Úvod v strave zelenina môže byť veľmi rozmanitá. Môžu byť použité samostatne, takže všetky druhy šalátov, kaše, Ratatouille, šťouchané zemiaky, atď. kombinovať s mäsom, príprava polievky, dusené, Bigus, omelets, atď.

Takže by ste mali jesť, až kým nedosiahnete požadovaný výsledok. Od projektovanej chudnutie v tejto fáze je na objednávku kilogram za týždeň, to môže trvať ako jeden mesiac a šesť mesiacov.